Атырау, 21 сентября 17:15
Вечером ясно+22, ночью +19
Курсы Нацбанка: $ 341.61  € 410.27  P 5.90

Телепрограмма

Указано время Атырау
Қазақстан
Қазақстан

00:40
"Ене мен келін". Реалити шоу.

01:25
"Кәсіп пен нәсіп".

01:40
"Бірге таңдаймыз!".

02:25
"Көңіл толқыны".

05:00
Әнұран.

05:05
Қазақстан эстрада жұлдыздарының концерті.

06:00
"ТАҢШОЛПАН".

09:00
"HIT QAZAQSTAN".

09:50
"ҚАЛАМПЫР". Т/с

10:25
"ЕНЕ МЕН КЕЛІН". Реалити шоу.

11:10
"Іңкәр жүрек". Т/с

12:00
АҚПАРАТ.

12:15
"БІРГЕ ТАҢДАЙМЫЗ!".

13:10
"Ертұғырыл". Т/с

14:00
"Әйел бақыты".

15:05
"Ақ пен қара". Т/с

16:00
АҚПАРАТ.

16:15
ЕЛДЕН ХАБАР.

16:30
"Көңіл толқыны".

16:50
"КЕЛБЕТ".

17:15
"ҚЫЗЫҚ ЕКЕН...".

18:00
"АҚ ПЕН ҚАРА". Т/с

19:00
АҚПАРАТ.

19:30
БАСТЫ ТАҚЫРЫП.

19:50
"ҚАРЕКЕТ"

20:45
"ІҢКӘР ЖҮРЕК". Т/с

21:40
"ЕРТҰҒЫРЫЛ". Т/с

22:45
ДАБЫЛ.

22:50
АҚПАРАТ.

23:20
БАСТЫ ТАҚЫРЫП.

23:40
Елден хабар.

23:50
"Hit Qazaqstan".
Хабар
Хабар

00:10
"Ауырмайтын жол ізде" д/д

00:40
"Заң бойынша" д/д

01:15
Қорытынды жаңалықтар.

06:00
"Ауырмайтын жол ізде" д/д

06:30
"Жаңа күн".

07:00
Жаңалықтар.

07:10
"Жаңа күн".

08:00
Новости.

08:10
"Жаңа күн".

09:00
Т/с "Вишневый сезон".

10:00
Т/с "Қария".

11:00
Жаңалықтар.

11:10
"Білу маңызды".

11:30
"Сиқырлы ас үй".

12:00
Новости.

12:10
Т/с "Женская консультация".

13:10
Т/с "Такая работа".

14:10
Т/с "Пәленшеевтер-1".

14:45
"Біздің үй".

15:30
"Тағдыр тартысы" д/д

16:00
"Важно знать".

16:15
"Давайте говорить!".

17:00
Т/с "Женская консультация".

17:55
Негізінде.

18:00
Қорытынды жаңалықтар.

18:30
Т/с "Пәленшеевтер-1".

19:00
Т/с "Қария".

19:50
Открытый диалог.

20:00
Итоги дня.

20:30
Т/с "Батыл жүрек".

22:00
Т/с "Такая работа".

23:00
"Тағдыр тартысы" д/д

23:40
Қорытынды жаңалықтар.
Евразия
Евразия

01:00
Т/с "КОРОЛЕВА ИГРЫ".

01:50
"БAСТЫ ПАТРУЛЬ"

02:00
"АЛАУЛАҒАН СЕЗІМ".Т/с

02:45
"КЕШКІ КЕЗДЕСУ".

03:35
"МОДНЫЙ ПРИГОВОР"

05:00
"ЖИТЬ ЗДОРОВО"

05:45
"БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР" СУБТИТРЛЕРМЕН.

06:30
"ДОБРОЕ УТРО".

08:00
"ДОБРОЕ УТРО, КАЗАХСТАН!".

09:00
Х/ф "ФАМИЛЬНЫЕ ЦЕННОСТИ".

10:05
"БAСТЫ ПАТРУЛЬ"

10:15
"П@УТINA"

11:00
"ҚАЛАУЛЫМ"

14:00
Х/ф "СВАТЫ 3".

14:55
"НА САМОМ ДЕЛЕ".

15:55
"ПУСТЬ ГОВОРЯТ".

17:00
"БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР".

17:45
"КЕШКІ КЕЗДЕСУ"

19:00
"ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ".

19:45
Х/ф "ПЕРЕЕЗД".

21:50
"П@УТINA"

22:50
"ПЕРЕЕЗД". Заключительные серии.
КТК
КТК

01:10
"ФАТМАГҮЛДІҢ ЖАЗЫҒЫ НЕ?". Т/с

02:30
"КӨРІПКЕЛ"

06:05
КЕШКІ ЖАҢАЛЫҚТАР

06:30
"АР АЗАБЫ".Т/с

07:10
"ЕР ЖІГІТ ПЕН ЕРКЕ СҰЛУ". Т/с

08:30
НОВОСТИ

09:10
"МИНИСТЕРСТВО ПРАВДЫ".

10:10
Х/ф "ЖЕМЧУГА"

11:40
Х/ф "ЖЕНСКИЙ ДОКТОР-2"

13:00
ДНЕВНЫЕ НОВОСТИ.

13:15
Х/ф "ЖЕНСКИЙ ДОКТОР-2".

14:00
КҮНДІЗГІ ЖАҢАЛЫҚТАР.

14:15
"АҚИҚАТЫН АЙТАЙЫҚ". Жаңа маусым!

15:15
"АР АЗАБЫ". Т/с

16:00
"МАХАББАТ МҰҢЫ". Т/с

17:00
"СВАРА МЕН РАГИНИ". Т/с

18:00
"ЕР ЖІГІТ ПЕН ЕРКЕ СҰЛУ". Т/с

19:00
КЕШКІ ЖАҢАЛЫҚТАР.

19:40
"KTK-LINE".

19:55
"ГЛОБУС".

20:00
ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ.

20:40
"ИНАЯ РЕАЛЬНОСТЬ"

21:15
Х/ф "ЖЕМЧУГА".

23:30
Х/ф "ПАУТИНА-7"
НТК
НТК

00:40
Т/с "НЕЗЛОБ".

01:00
"Жұлдыздар шеруі"

01:30
Х/ф "Экстрасенс".

06:05
М/с "Джеки Чанның оқиғасы"

06:25
"Американың ең күлкілі видеосы"

06:45
Т/с "Кішкентай келін"

07:35
"Жұлдыздар шеруі"

07:50
"Екі езу"

08:10
"РЕВЮ"

08:30
Т/с "МЕТОД "ОРЫСТАР".

09:00
Т/с "АДАПТАЦИЯ".

09:40
"БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ"

11:20
"ГДЕ ЛОГИКА?".

12:20
"РЕВЮ"

12:40
Т/с "ВСЕ ТИП-ТОП, ИЛИ ЖИЗНЬ НА ПАЛУБЕ".

13:05
М/с "БЕН 10".

13:30
М/с "Джеки Чанның оқиғасы"

14:15
"Байқа, балақай!".

14:35
"Екі езу"

15:00
"РЕВЮ"

15:20
"Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі"

16:20
"Тек күлкі үшін"

17:10
"Екі езу"

17:30
Т/с "МЕТОД "ОРЫСТАР".

18:10
"РЕВЮ"

18:30
"РЕВЮ"

18:50
Т/с "АДАПТАЦИЯ".

19:30
"БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ"

21:20
"Жолдағы қақтығыстар"

22:00
"Екі езу"

22:20
"Тек күлкі үшін"

23:00
Х/ф "28 ДНЕЙ СПУСТЯ".
Астана
Астана

01:00
Жаңалықтар.

01:30
Новости "20:30".

05:00
"Әзілстан"

05:10
Жаңалықтар.

05:40
Новости "20:30".

06:10
Союзмультфильм.

07:00
"Қайырлы таң"

08:45
"Алдар көсе" м/ф

09:00
"Қара нан" т/с

10:00
"Жетім жүрек" т/с

11:30
"Абысындар" т/с

12:30
Т/с "Улыбка пересмешника".

15:00
"Шалғайдағы оқиға" т/с

16:00
"Біздің ауыл"

16:30
"Алдар көсе" м/ф

17:30
"Жетім жүрек" т/с

19:00
Жаңалықтар.

19:30
Новости "20:30".

20:00
"Қара нан" т/с

21:00
"Абысындар" т/с

21:50
"Әлия" т/с

22:50
"Ғашық жандар" т/с
31 канал
31 канал

00:00
КИНО. "Час расплаты".

02:00
Музыкалық сағат.

02:30
Қазақша концерт

03:00
Үздік әзілдер.

04:00
Қазақша концерт

05:00
Ризамын

06:00
Информбюро.

07:00
Т/с "КИЕЛІ НЕКЕ".

09:00
Т/с "Қоштасқым келмейді".

10:00
М/с "Барбоскины".

11:00
Т/с "Волшебники из Вэйверли Плэйс".

12:00
Т/с "Кухня".

13:00
"МА-МА шоу".

14:00
Келiндер бәйгесi

15:00
Т/с "КИЕЛІ НЕКЕ".

17:00
Ералаш.

18:00
Т/с "Кухня".

19:00
Информбюро.

20:00
Т/с "Жүрегім сен".

21:00
Т/с "Өшпес махаббат 2".

23:00
Женское шоу "МА-МА шоу".
Балапан телеарнасы
Балапан телеарнасы

06:30
Әнұран.

06:35
Ауа райы.

06:40
"Алақай, балақай!"

06:50
"Балапан және оның достары".

07:00
"Виспер".М/с

07:10
"Баламен бетпе - бет"

07:20
"Пороро" М/с

07:50
"Он саусақ".

08:00
"Жүйріктер сайысы". М/с

08:15
"Үй тапсырмасы".

08:35
"Тайо".М/с

08:50
"Блинки Билл". М/с

09:00
"Кішкентай Эйнштейн".

09:15
"Әли мен Айя".

09:25
"Еркетай"

09:30
"Ақ сандық-көк сандық".

09:50
"Аспаз мектебі".

10:00
"Жеңімпаз жеткіншектер".М/с

10:25
"Шытырман".

10:50
"Джунгли кітабы". М/с

11:05
"Сиқырлы кітаптар".

11:15
"Ол кім? Бұл не?".

11:20
"Оп-оңай"

11:35
"Білгіштер бекеті".

11:55
Ауа райы.

12:00
"Кел, ойнайық!".

12:20
"Бой сергіт!".

12:35
"Мияның ертегі әлемі".М/с

13:00
"Саядан хат".

13:20
"Жүйріктер сайысы". М/с

13:35
"Сынақ алаңы".

13:45
"Қуыр, қуыр, қуырмаш"

14:00
"Ақ сандық-көк сандық".

14:20
"Виспер".М/с

14:30
"Балапан және оның достары".

14:40
"Блинки Билл". М/с

14:55
"Алақай, балақай!"

15:05
"Тайо".М/с

15:20
"Он саусақ".

15:30
"Пороро" М/с

16:00
"Баламен бетпе - бет"

16:10
"Көжектер" Танымдық М/с

16:15
"Күлдір-бүлдір".

16:30
"Әли мен Айя".

16:40
"5/5"

16:50
"Аспаз мектебі".

17:00
"Үй тапсырмасы".

17:20
"Бой сергіт!".

17:30
"Блинки Билл". М/с

17:45
"Жануарлар әлемі".

18:05
Ауа райы.

18:10
"Керемет ондық"

18:30
"Cен білесің бе?".

18:35
"Жеңімпаз жеткіншектер".М/с

19:00
"Күлдір-бүлдір".

19:15
"Сиқырлы кітаптар".

19:25
"Ол кім? Бұл не?".

19:30
"Білгіштер бекеті".

19:50
"Джунгли кітабы". М/с

20:05
"Қуыр, қуыр, қуырмаш"

20:20
"Оп-оңай"

20:30
"Мияның ертегі әлемі".М/с

20:55
"Сынақ алаңы".

21:10
"Жүйріктер сайысы".М/с

21:30
Әнұран.
СТВ
СТВ

01:00
"Ән көңілдің ажары".

05:00
"Ән шашу".

05:45
"Жаным" А.Байнұлдинованың шығармашылық кеші.

07:00
"Таңғы шоу".

10:00
"Территория происшествий".

10:20
"Мой герой".

11:10
"TV Shop".

11:40
"ӘПКЕ" Т/с

12:40
"TV Shop".

13:30
"TOP-SHOP".

14:30
"TOP-SHOP".

15:10
"TOP-SHOP".

15:40
"Гармония" с К.Самедовым.

16:15
"Ән шашу".

16:45
"Неизведанный Казахстан".

17:15
"Удар властью. Эдуард Лимонов".

18:00
"Тайны нашего кино".

18:30
"Имею Право".

19:00
"ПАНОРАМА ДНЯ".

19:20
"Территория происшествий".

19:30
"ӘПКЕ" Т/с

20:15
"Ән шашу".

20:30
"ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ".

20:50
Т.Асар мен С.Сариевтің "Жорға" би мектебінің кеші.

22:45
"Ән шашу".

23:00
"Талисман успеха".
Хабар 24
Хабар 24

00:00
Жаңалықтар.

00:20
Блогерлер 2.0.

00:30
Әскер KZ.

00:40
Білім.

00:50
Билік айнасы.

00:55
Іскерлік ақпарат.

01:00
Новости.

01:20
Большой спорт.

01:30
Олимп.

01:40
Промышленность.

01:50
Блог в помощь.

01:55
Деловые новости.

02:00
Жаңалықтар.

02:20
Үлкен спорт.

02:30
Олимп.

02:40
Өнеркәсіп.

02:50
Билік айнасы.

02:55
Іскерлік ақпарат.

03:00
Новости.

03:20
Большой спорт.

03:30
Олимп.

03:40
Промышленность.

03:50
Блог в помощь.

03:55
Деловые новости.

04:00
Жаңалықтар.

04:20
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

04:25
Ақылды қала.

04:40
Hi Tech.

04:45
Мәдениет жаңалықтары.

04:55
Қалаулы кәсіп.

05:00
Новости.

05:20
Между строк.

05:25
Умный город.

05:40
Hi Tech.

05:45
Новости культуры.

05:55
Мастер класс.

06:00
Жаңалықтар.

06:20
Метео 24.

06:25
Кәсіпкерлер.

06:40
Hi Tech.

06:45
Мәдениет жаңалықтары.

06:55
Қазақстанда бұл қалай жасалған.

07:00
Новости.

07:20
Метео 24.

07:25
Предприниматели.

07:40
Hi Tech.

07:45
Новости культуры.

07:55
Как это сделано в Казахстане.

08:00
Жаңалықтар.

08:20
Блогерлер 2.0.

08:30
Жасыл экономика.

08:40
Өңір тынысы.

08:50
Билік айнасы.

08:55
Іскерлік ақпарат.

09:00
Новости.

09:20
Блогеры 2.0.

09:30
Зеленая экономика.

09:40
Такая работа.

09:50
Блог в помощь.

09:55
Деловые новости.

10:00
Жаңалықтар.

10:20
Блогерлер 2.0.

10:30
Жасыл экономика.

10:40
Өңір тынысы.

10:50
Билік айнасы.

10:55
Іскерлік ақпарат.

11:00
Новости.

11:20
Блогеры 2.0.

11:30
Зеленая экономика.

11:40
Такая работа.

11:50
Блог в помощь.

11:55
Деловые новости.

12:00
Жаңалықтар.

12:20
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

12:25
Кәсіпкерлер.

12:40
Hi Tech.

12:45
Мәдениет жаңалықтары.

12:55
Қазақстанда бұл қалай жасалған.

13:00
Новости.

13:20
Между строк.

13:25
Предприниматели.

13:40
Hi Tech.

13:45
Новости культуры.

13:55
Как это сделано в Казахстане.

14:00
Жаңалықтар.

14:20
Өңір тынысы.

14:30
Өңір өмірі.

14:40
Сұхбат.

15:00
Новости.

15:20
Такая работа.

15:30
Сегодня в регионах.

15:40
Интервью.

16:00
Жаңалықтар.

16:20
Спорт жаңалықтары.

16:25
Метео 24.

16:30
Шартарап.

16:40
Экономика.

16:55
Іскерлік ақпарат.

17:00
Новости.

17:20
Новости спорта.

17:25
Метео 24.

17:30
Сегодня в мире.

17:40
Экономика.

17:55
Деловые новости.

18:00
Жаңалықтар.

18:20
Сұхбат.

18:40
Арнайы репортаж.

18:55
Метео 24.

19:00
Новости.

19:25
Интервью.

20:00
Жаңалықтар.

20:25
Арнайы репортаж.

20:40
Экономика.

20:50
Жасыл экономика.

21:00
Новости.

21:35
Экономика.

21:45
Зеленая экономика.

22:00
Жаңалықтар.

22:20
Метео 24.

22:25
Кәсіпкерлер.

22:40
Hi Tech.

22:45
Мәдениет жаңалықтары.

22:55
Қазақстанда бұл қалай жасалған.

23:00
Новости.

23:20
Метео 24.

23:25
Предприниматели.

23:40
Hi Tech.

23:45
Новости культуры.

23:55
Как это сделано в Казахстане.
7 канал
7 канал

00:30
"Человек-невидимка".

01:30
"Айнаонлайн".

02:00
"Ене мен келін".

02:30
Жан сырым.

03:00
"KZландия".

03:30
"Жеңіп көр!".

04:15
"Қуырдақ".

05:00
"Қыздар арасында".

05:50
Т/х "Жібек".

06:45
"Әжуа".

07:15
"ТЕҢГЕМАНИЯ NEXT".

07:25
Т/х "Алғашқы махаббат".

08:10
"Гадалка".

09:00
Т/с "Второй шанс".

10:00
"Человек-невидимка".

11:10
Т/с "Дом у большой реки".

12:10
Т/х "Н2О: бір тамшы судың құдіреті".

12:40
Т/х "Ғаламат ғасыр: Көсем".

13:50
"Q-елі".

14:20
"Смеяться разрешается".

16:10
Т/х "Элиф".

17:10
"Бастық боламын".

18:10
Т/х "Элиф".

19:15
Т/х "Ғаламат ғасыр: Көсем".

20:25
Т/с "Дом у большой реки".

21:30
Т/с "Второй шанс".

22:30
"Вечерний Киев".

23:30
Т/с "Секретные материалы".
"KAZsport"
"KAZsport"

01:00
ФУТБОЛ. "РЕАЛ" (Мадрид) - "РЕАЛ БЕТИС" (Севилья).

07:05
"ЗДОРОВЫЙ РИТМ".

07:15
КӨКПАР. І ӘЧ ТҮРКИЯ - АҚШ.

08:10
ФУТБОЛ. "АТЛЕТИК" (Бильбао) - "АТЛЕТИКО" (Мадрид).

10:00
НОВОСТИ.

10:05
КӨКПАР. І ӘЧ ҚАЗАҚСТАН - ҚЫРҒЫЗСТАН.

11:00
ЖАҢАЛЫҚТАР.

11:05
Тұғырдан түспеген турнир.

11:20
ФУТБОЛ. "КАЙРАТ" - "ОРДАБАСЫ".

13:10
"ЛИЧНЫЙ ТРЕНЕР".

13:25
НОВОСТИ.

13:35
ВОЛЕЙБОЛ. ФИДЖИ - АВСТРАЛИЯ.

15:50
ЖАҢАЛЫҚТАР.

16:00
ФУТБОЛ. "РЕАЛ" (Мадрид) - "РЕАЛ БЕТИС" (Севилья).

17:55
Тұғырдан түспеген турнир.

18:10
НОВОСТИ.

18:20
ХОККЕЙ. ҚХЛ. "БАРЫС" (Астана) - "ДИНАМО" (Минск).

21:00
ВОЛЕЙБОЛ. КАЗАХСТАН - КИТАЙ.

22:55
ФУТБОЛ. "ВИЛЬЯРРЕАЛ" - "ЭСПАНЬОЛ".
Қазақстан-Атырау
Қазақстан-Атырау

00:00
Ән шашу.

00:10
аңдатпа, әнұран.

07:25
Әнұран, аңдатпа.

07:30
"АТЫРАУ ТАҢЫ".

08:30
"Қайсар сері" м/ф

09:00
"ЖАҢАЛЫҚТАР-НОВОСТИ".

10:05
"АТЫРАУ ТАҢЫ".

11:00
"ӨЗЕКТІ МӘСЕЛЕ".

11:50
"Баламен бетпе бет".

12:30
"БІЗБЕН БІРГЕ".

13:30
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

13:50
"НОВОСТИ".

16:50
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

17:10
"РЕПОРТЕР".

17:35
"НОВОСТИ".

18:00
"Құтқарушылар" т/с

18:40
"ТУҒАН ЖЕР"

19:00
"ИМАН НҰРЫ".

20:00
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

20:35
"НОВОСТИ".

21:20
"НАЗАР".

22:30
"ӨНДІРІСТІ ӨҢІР".

23:00
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

23:30
"НОВОСТИ".
Kazakh TV
Kazakh TV

05:00
ҚР Мемлекеттік Әнұраны.

05:01
Ролик.

05:05
Күн айнасы.

05:20
Ғаламдық бағдар.

05:40
Қазақстан: әлемдік әріптестік.

06:00
WTO шеңбері.

06:10
Цифрлық Қазақстан.

06:30
Отандастар.

07:00
Погружение с Кармине Барбаро.

07:10
Тоғысқан мәдениет.

07:30
Ұлттық энциклопедия.

07:45
Көнеден қалған із.

08:00
Акценты дня.

08:15
Рынок без границ.

08:35
Народная экономика.

08:55
Открывая Казахстан.

09:25
Наедине с природой.

10:00
Загадки времени.

10:35
Тайны великой степи.

11:00
Күн айнасы.

11:15
Стартап мекені.

11:30
Бизнес климат.

11:50
Бай қазба.

12:20
Асыл мұра.

12:40
Музей құпиялары.

13:00
Ортақ шаңырақ.

13:20
Kazart.

13:40
Дала әуені.

14:00
Акценты дня.

14:20
Aстана Expo.

14:35
Наука жизни.

14:55
Quest.kz.

15:35
Тюркский мир.

16:05
Загадки истории.

16:20
Арт фокус.

16:35
Подиум.

17:00
Күн айнасы.

17:15
Ғаламдық бағдар.

17:35
Қазақстан: әлемдік әріптестік.

17:55
WTO шеңбері.

18:05
Цифрлық Қазақстан.

18:25
Отандастар.

18:55
Өнер әлеміне саяхат.

19:10
Тоғысқан мәдениет.

19:30
Ұлттық энциклопедия.

19:45
Көнеден қалған із.

20:00
Акценты дня.

20:15
Рынок без границ.

20:35
Народная экономика.

20:55
Открывая Казахстан.

21:25
Наедине с природой.

21:55
Загадки времени.

22:30
Тайны великой степи.

22:55
Ролик.
СТС
СТС

01:35
Шоу "Уральских пельменей".

02:30
"Уральские пельмени. Любимое".

03:00
Т/с "Тёмный мир: равновесие".

04:00
Х/ф "Без ансамбля".

05:30
Х/ф "Семейный уик-энд".

07:30
"Музыка на СТС".

08:00
М/с "Смешарики".

08:30
М/с "Новаторы".

09:00
М/с "Шоу мистера Пибоди и Шермана".

09:25
М/с "Три кота".

09:40
М/с "Шоу мистера Пибоди и Шермана".

10:05
М/с "Драконы. Гонки по краю".

11:00
Шоу "Уральских пельменей".

11:30
Х/ф "Новый человек-паук".

14:00
Т/с "Молодёжка. Взрослая жизнь".

15:00
Т/с "Восьмидесятые".

17:00
Т/с "Кухня".

20:00
Т/с "Воронины".

21:00
Т/с "Воронины".

22:00
Т/с "Молодёжка. Взрослая жизнь".

23:00
Х/ф "Новый человек-паук. Высокое напряжение".
НТВ-Мир
НТВ-Мир

01:50
"Итоги дня".

02:25
Т/с "Паутина-6".

04:25
"Место встречи".

06:15
"Дачный ответ".

07:10
"Всё будет хорошо!".

08:00
"Сегодня".

08:05
Т/с "Дело врачей".

09:00
"Сегодня".

09:05
"Деловое утро НТВ".

10:00
"Сегодня".

10:05
"Деловое утро НТВ".

11:00
Т/с "Возвращение Мухтара-2".

12:00
"Сегодня".

12:20
Т/с "Кодекс чести-7".

14:00
"Суд присяжных".

15:00
"Сегодня".

15:25
"Обзор. Чрезвычайное происшествие".

16:00
"Место встречи".

18:00
"Сегодня".

18:30
"Улицы разбитых фонарей-16".

20:30
"Обзор. Чрезвычайное происшествие".

21:00
"Сегодня".

21:50
Т/с "Трасса смерти".

23:50
Т/с "Меч-2".
Первый канал. Всемирная сеть
Первый канал. Всемирная сеть

00:40
Фильм "Приятная поездка".

02:00
Новости.

02:35
"Модный приговор".

04:00
Телеканал "Доброе утро".

07:00
Новости.

07:30
"Контрольная закупка".

08:00
Новости.

08:05
"Пусть говорят".

09:00
"Жить здорово!".

09:55
"Модный приговор".

11:00
Новости.

11:20
"Теория заговора".

12:05
"Время покажет".

13:30
"Давай поженимся!".

14:00
Новости.

14:40
"Время покажет".

15:20
"Мужское/Женское".

16:05
"Время покажет".

17:00
Новости.

17:45
"На самом деле".

19:00
"Пусть говорят".

20:00
"Время".

20:30
Т/с "Отчий берег".

22:15
"Вечерний Ургант".

22:45
Новости.

23:00
Т/с "Тальянка".
TV1000
TV1000

00:10
Х/ф "Сияние".

02:30
Х/ф "Это очень забавная история".

04:30
Х/ф "Учитель на замену".

06:15
Х/ф "Мой мальчик".

08:10
Х/ф "Сияние".

10:40
Х/ф "Это очень забавная история".

12:55
Х/ф "Дневники няни".

15:10
Х/ф "Ловец снов".

17:55
Х/ф "Учитель на замену".

20:05
Х/ф "Мой мальчик".

22:10
Х/ф "Робин Гуд: Мужчины в трико".
Рен ТВ
Рен ТВ

00:10
"Всем по котику".

01:00
"Новости".

01:25
"Загадки человечества".

02:20
Х/ф "Револьвер".

04:40
"Самые шокирующие гипотезы".

05:30
"Тайны Чапман".

06:30
"Территория заблуждений".

07:00
"Территория заблуждений".

08:00
"Документальный проект".

09:00
"С бодрым утром!".

10:30
"Новости".

11:00
"Документальный проект".

14:00
"Информационная программа 112".

14:30
"Новости".

15:00
"Загадки человечества".

16:00
Х/ф "Угнать за 60 секунд".

18:00
"Информационная программа 112".

18:30
"Новости".

19:00
"Тайны Чапман".

20:00
"Самые шокирующие гипотезы".

21:00
"Информационная программа 112".

21:30
"Новости".

22:00
Х/ф "Глаза змеи".
ТВ3
ТВ3

00:15
Т/с "Менталист".

01:00
Х/ф "Лучшие из лучших".

03:00
Т/с "Башня".

03:45
Т/с "Башня".

04:30
Т/с "Башня".

05:30
Т/с "Башня".

06:30
Т/с "Башня".

07:15
"Тайные знаки".

08:00
Мультфильмы.

11:30
Т/с "Слепая".

12:00
Т/с "Слепая".

12:30
Д/ф "Гадалка".

13:00
Д/ф "Гадалка".

13:30
"Не ври мне".

14:30
"Не ври мне".

15:30
Д/ф "Охотники за привидениями".

16:00
Д/ф "Охотники за привидениями".

16:30
Д/ф "Охотники за привидениями".

17:00
"Мистические истории".

18:00
Д/ф "Гадалка".

18:30
Д/ф "Гадалка".

19:00
"Знаки судьбы".

19:30
Т/с "Слепая".

20:00
Т/с "Слепая".

20:30
"Дневник экстрасенса с Фатимой Хадуевой".

21:30
Т/с "Напарницы".

22:30
Т/с "Напарницы".

23:15
Т/с "Напарницы".
ТВ Центр
ТВ Центр

00:00
События.

00:30
"Линия защиты".

01:05
"Удар властью. Эдуард Лимонов".

02:00
События. 25-й час.

02:30
"Советские мафии".

03:25
Д/ф "Как утонул коммандер Крэбб".

04:15
"Смех с доставкой на дом".

05:20
Т/с "Пуаро Агаты Кристи".

07:15
Без обмана.

08:00
"Настроение".

10:05
"Доктор И...".

10:40
Х/ф "Гараж".

12:40
Д/ф "Ольга Остроумова. Любовь земная".

13:30
События.

13:50
Т/с "Чисто английское убийство".

15:35
"Мой герой. Игорь Гордин".

16:30
События.

16:50
Город новостей.

17:05
Т/с "Пуаро Агаты Кристи".

18:55
Ток-шоу "Естественный отбор".

19:45
Т/с "Сразу после сотворения мира".

21:40
События.

22:00
"Петровка, 38".

22:20
"Право голоса".
Каналы на главной

Нажмите на сердце возле названия канала чтобы он отображался на главной