Атырау, 29 мая 16:26
Вечером ясно+13, ночью +9
Курсы Нацбанка: $ 311.59  € 349.39  P 5.50

Телепрограмма

Указано время Атырау
Қазақстан
Қазақстан

00:05
К/ф "Заман-ай"

01:25
Қазақстан эстрада жұлдыздарының концерті.

05:00
Әнұран.

05:05
Қазақстан эстрада жұлдыздарының концерті.

06:00
"ТАҢШОЛПАН".

09:00
"Питер Пэн". М/с

09:45
"МАРИН ЖӘНЕ ОНЫҢ ДОСТАРЫ". М/с

10:00
"Апта".

11:05
"Қызыл алма". Т/с

11:55
"Күмбір де күмбір тербетіп".

12:00
"БІРГЕ ТАҢДАЙМЫЗ!".

13:10
"Бозторғай". Т/с

14:00
"ӘЙЕЛ БАҚЫТЫ".

15:40
"Ақ пен қара". Т/с

16:30
КЕШКІ АҚПАРАТ.

16:50
"EXPO- ҒЫЛЫМ МЕКЕНІ".

17:00
"Мәселе".

17:30
"МЕНІҢ ҚАЗАҚСТАНЫМ!".

18:00
"АҚ ПЕН ҚАРА". Т/с

19:00
БАСТЫ АҚПАРАТ.

19:30
БАСТЫ ТАҚЫРЫП.

19:50
"АЙТУҒА ОҢАЙ...".

20:45
"ҚЫЗЫЛ АЛМА". Т/с

21:35
"БОЗТОРҒАЙ". Т/с

22:30
"ТҮНГІ СТУДИЯДА НҰРЛАН ҚОЯНБАЕВ".

23:05
БАСТЫ АҚПАРАТ.

23:35
БАСТЫ ТАҚЫРЫП.

23:55
"EXPO- ҒЫЛЫМ МЕКЕНІ".
Хабар
Хабар

00:45
"Қазақстан театры".

06:02
"Өмір сабақтары" д/д

06:30
"Сотқа жеткізбей" д/д

07:00
"Жаңа күн".

09:15
Т/с "Осколки".

10:15
Т/с"Бажалар".

10:45
"Мечты сбываются".

11:00
"Ауырмайтын жол ізде" д/д

11:30
"Магия кухни".

12:00
Т/с "Такая работа".

13:00
Т/с "Центральная больница".

13:45
Т/с"Көрімдік".

14:15
"Біздің назарда".

14:30
"Көңіл толқыны".

15:00
Т/с"Пәленшеевтер".

15:30
"Тағдыр тартысы" д/д

16:00
"Народный контроль".

16:15
"Өмір жолы".

16:45
"Қайсар жандар".

17:00
Т/с"Махаббатым жүрегімде"-2.

17:55
Негізінде.

18:00
Қорытынды жаңалықтар.

18:35
Т/с"Бажалар".

19:30
"Бетпе-бет".

19:55
По сути.

20:00
Итоги дня.

20:35
Т/с "Вишневый сезон".

22:00
Т/с"Махаббатым жүрегімде"-2.

22:55
Қорытынды жаңалықтар.

23:30
"Ауырмайтын жол ізде" д/д
Евразия
Евразия

01:00
"ТЕОРИЯ ЗАГОВОРА".

01:50
"П@УТINA+"

02:35
"ТОЙ БАЗАР"

03:20
"ТЕНЬ ПОЛЯРНОЙ ЗВЕЗДЫ"

05:00
ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТРЛЕРМЕН.

05:10
"ТАИНСТВЕННЫЙ ОСТРОВ"

06:00
"ДОБРОЕ УТРО"

09:00
"ПОЛЕ ЧУДЕС".

10:00
"БAСТЫ ПАТРУЛЬ"

10:10
"ТОЙ ЗАКАЗ"

10:40
"П@УТINA"

11:10
"ТАМАША CITY"

12:05
"АЛАУЛАҒАН СЕЗІМ". т/с

14:00
"ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ".

15:00
Х/ф "УЗНАЙ МЕНЯ, ЕСЛИ СМОЖЕШЬ".

16:45
"ПУСТЬ ГОВОРЯТ".

17:50
Х/ф "ФАЛЬШИВАЯ НОТА".

19:00
"ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ".

19:50
"П@УТINA"

20:30
"БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР".

21:10
"ДЖОДХА ЖӘНЕ АКБАР". т/с

23:00
Х/ф "СКЛИФОСОВСКИЙ 3".
КТК
КТК

01:00
Х/ф "ТАЛ ТҮСТЕ КӨЛЕҢКЕ ТҮСПЕЙДІ".

02:10
"КТК" ҚОРЖЫНЫНАН".

06:05
"ӨНЕРЛІ ОТБАСЫ"

07:00
"ШЫРҒАЛАҢ". Т/с

08:20
Х/ф "БЫВШИХ НЕ БЫВАЕТ"

11:50
"ПОРТРЕТ НЕДЕЛИ".

13:00
"ДРУГАЯ ПРАВДА".

14:00
"КӨРІПКЕЛ".

15:00
"МӘЖНҮН", Өзбек киносы

16:30
"МАХАББАТ МҰҢЫ". Т/с

17:10
"СВАРА МЕН РАГИНИ". Т/с

18:00
"КҮНӘҺАР МАХАББАТ" т/с

19:30
ЖАҢАЛЫҚТАР.

20:00
ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ.

20:40
"ГЛАВНАЯ РЕДАКЦИЯ"

21:25
Х/ф "ВСЕ ТОЛЬКО НАЧИНАЕТСЯ"

23:15
Х/ф "БЕСПОКОЙНЫЙ УЧАСТОК"
НТК
НТК

00:00
"COMEDY CLUB".

00:40
Х/ф "Линкольн".

06:05
М/с "Джеки Чанның оқиғасы"

06:45
М/с "Инь!Янь!Йо!"

07:10
"Күлкі базар"

07:30
"Жұлдыздар шеруі"

08:00
"Екі езу"

08:20
"РЕВЮ"

08:40
Т/с "ДЕФФЧОНКИ".

09:10
"БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ"

10:10
"ОДНАЖДЫ В РОССИИ".

11:40
"РЕВЮ"

12:00
М/с "ВЕЛИКИЙ ЧЕЛОВЕК-ПАУК".

12:25
М/с "ОТРЯД СУПЕРГЕРОЕВ".

12:45
М/с "УТИНЫЕ ИСТОРИИ".

13:35
М/с "Джеки Чанның оқиғасы"

14:20
"Американың ең күлкілі видеосы"

14:40
"Екі езу"

15:00
"РЕВЮ"

15:20
Т/с "Әулет"

16:30
"Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі"

17:30
"Екі езу"

18:10
"РЕВЮ"

18:30
"РЕВЮ"

18:50
Т/с "ДЕФФЧОНКИ".

19:30
"ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ"

21:20
"Екі езу"

21:40
Т/с "Ғашық жүрек"

22:40
"Екі езу"

23:00
"РАЙСКИЙ ПРОЕКТ"
Астана
Астана

00:00
Т/с "Аббатство Даунтон".

02:00
"Әзілстан"

05:00
"Суперпапа".

05:45
"Избранное за неделю".

06:35
Союзмультфильм.

07:35
"Әзілстан"

08:00
"Махаббат дерті" т/с

09:00
"Гүлдер шайқасы" т/с

10:00
"Жетім жүрек" т/с

11:50
"Перезагрузка".

12:00
Союзмультфильм.

12:30
Т/с "Женские мечты о дальних странах".

13:30
Т/с "Я вернусь".

14:30
"Ел аузында"

15:00
"Абысындар" т/с

16:10
"Күлпәштің хикаялары" жобасы.

17:00
"Жетім жүрек" т/с

19:00
Жаңалықтар.

19:30
Новости "20:30".

20:00
"Гүлдер шайқасы" т/с

21:00
"Абысындар" т/с

21:50
"Махаббат дерті" т/с

22:40
Т/с "Женские мечты о дальних странах".

23:40
"Әулет" т/с
31 канал
31 канал

00:20
Қазақша концерт

05:00
Информбюро.

06:00
Кино."Приговорённый"

09:00
Т/с "Сүйгенім бол".

10:00
"Готовим с Адель".

10:30
М/с "Лунтик".

11:00
ЕРАЛАШ.

12:00
Т/с "Кухня".

13:00
"Все только начинается".

14:00
Келiндер бәйгесi

15:00
Т/с "КИЕЛІ НЕКЕ".

17:00
Ералаш.

18:00
Т/с "Кухня".

19:00
Информбюро.

20:00
Т/с "Өшпес махаббат".

22:00
Келiндер бәйгесi

23:00
Т/с "Ертугрул".
Балапан телеарнасы
Балапан телеарнасы

06:30
Әнұран.

06:35
Ауа райы.

06:40
"Алақай, балақай!"

06:50
"Балапан және оның достары".

07:00
"Виспер".М/с

07:10
"Баламен бетпе - бет"

07:30
"Дуда мен Дада" М/с

07:45
"Күлдір-бүлдір".

07:55
"Кішкентай Эйнштейн".

08:10
"Робот пойыздар".М/с

08:25
"Он саусақ".

08:35
"Блинки Билл". М/с

08:50
"Бірге ертегі тыңдайық".

09:00
"Сәлем, Астана!".Анимациялық м/с

09:10
"Тапқыр Вик". М/с

09:25
"Көжектер"Танымдық М/с

09:30
"Бірге - бір".

09:50
"Менің блогым".

10:00
"Тобот".М/с

10:20
"Алғыр алтау"

10:55
"Аспаз мектебі".

11:05
"Еріншектер елі". М/с

11:55
Ауа райы.

12:00
"Аялдама".

12:20
"Алақай, балақай!".

12:30
"Мияның ертегі әлемі".М/с

12:55
"Он саусақ".

13:05
"Джунгли кітабы".М/с

13:20
"Сынақ алаңы".

13:30
"Жануарлар әлемі".

13:50
"Бірге - бір"

14:10
"Виспер".М/с

14:20
"Балапан және оның достары".

14:30
"Блинки Билл". М/с

14:45
"Алақай, балақай!"

14:55
"Робот пойыздар".М/с

15:10
"Он саусақ".

15:20
"Дуда мен Дада" М/с

15:35
"Баламен бетпе - бет"

15:55
"Еркетай"

16:00
"Күлдір-бүлдір".

16:15
"Тапқыр Вик". М/с

16:30
"Бірге ертегі тыңдайық".

16:45
"Кішкентай Эйнштейн".

17:00
"Ойлан, тап!".

17:20
"Бой сергіт!".

17:30
"Аспаз мектебі".

17:45
"Еңбек-ермек".

17:55
Ауа райы.

18:00
"Шытырман".

18:35
"Тобот".М/с

19:00
"Күлдір-бүлдір".

19:10
"Еріншектер елі". М/с

19:55
"Жануарлар әлемі".

20:15
"Cен білесің бе?".

20:20
"АВС+"

20:25
"Сынақ алаңы".

20:35
"Мияның ертегі әлемі".М/с

21:00
"Менің блогым".

21:10
"Джунгли кітабы".М/с

21:30
Әнұран.
СТВ
СТВ

01:00
"Ән көңілдің ажары".

05:00
"Ән шашу".

05:15
Индира Расылхан "Жас қайың" ән кеші.

07:00
"Таңғы шоу".

10:00
"Территория происшествий".

10:20
"Имею Право".

11:10
"TV Shop".

11:40
"Денсаулық және сұлулық".

12:40
"TV Shop".

13:30
"Ювелирочка"

14:20
"Ән шашу".

16:20
"Неизведанный Казахстан".

16:50
"А.Ларионова. Сказка о советском ангеле".

17:40
"Юрий Григорович. Великий деспот".

18:30
"Тайны нашего кино".

19:00
"ПАНОРАМА ДНЯ".

19:20
"Территория происшествий".

19:30
"ҰЛЖАН" т/с

20:20
"Ән шашу".

20:30
"ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ".

20:50
А.Керімбекованың "Бақыттымын" атты ән кеші.

22:50
"Ән шашу".

23:00
"Талисман успеха".
Хабар 24
Хабар 24

00:00
Жаңалықтар.

00:10
Әскер KZ.

00:20
Олимп.

00:30
Новости.

00:40
Зеленая экономика.

00:50
Проект закона.

01:00
Жаңалықтар.

01:10
Кәсіпкерлер.

01:20
Қазақстанда жасалған.

01:30
Новости.

01:40
Умный город.

01:50
Большой спорт.

02:00
Жаңалықтар.

02:10
Транспорт және логистика.

02:20
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

02:30
Новости.

02:40
Бастау керек.

03:00
Жаңалықтар.

03:10
Сұхбат.

03:30
Новости.

03:40
Интервью.

04:00
Жаңалықтар.

04:10
Дархан дала.

04:20
Өңір тынысы.

04:30
Новости.

04:40
Әскер KZ.

04:50
Олимп.

05:00
Жаңалықтар.

05:10
Жасыл экономика.

05:20
Hi Tech.

05:30
Новости.

05:40
Предприниматели.

05:50
Блогеры 2.0.

06:00
Жаңалықтар.

06:15
Заң жобасы.

06:25
Үлкен спорт.

06:30
Новости.

06:45
Между строк.

06:55
Hi Tech.

07:00
Жаңалықтар.

07:15
Бастау керек.

07:30
Новости.

07:45
Большие города.

08:00
Жаңалықтар.

08:15
Әскер KZ.

08:30
Новости.

08:45
Проект закона.

08:55
Большой спорт.

09:00
Жаңалықтар.

09:15
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

09:25
Hi Tech.

09:30
Новости.

09:45
Бастау керек.

10:00
Жаңалықтар.

10:15
Жасыл экономика.

10:30
Новости.

10:45
Әскер KZ.

11:00
Жаңалықтар.

11:15
Дархан дала.

11:30
Новости.

11:45
Предприниматели.

12:00
Жаңалықтар.

12:15
Сұхбат.

12:30
Новости.

12:45
Интервью.

13:00
Жаңалықтар.

13:15
Заң жобасы.

13:25
Үлкен спорт.

13:30
Новости.

13:45
Между строк.

13:55
Hi Tech.

14:00
Жаңалықтар.

14:15
Бастау керек.

14:30
Новости.

14:45
Большие города.

15:00
Жаңалықтар.

15:15
Әскер KZ.

15:30
Новости.

15:45
Зеленая экономика.

16:00
Жаңалықтар.

16:15
Кәсіпкерлер.

16:30
Новости.

16:45
Проект закона.

16:55
Большой спорт.

17:00
Жаңалықтар.

17:15
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

17:25
Hi Tech.

17:30
Новости.

17:45
Бастау керек.

18:00
Жаңалықтар.

18:15
Сұхбат.

18:30
Новости.

18:45
Интервью.

19:00
Жаңалықтар.

19:20
Заң жобасы.

19:30
Новости.

19:50
Между строк.

20:00
Жаңалықтар.

20:15
Жасыл экономика.

20:30
Новости.

20:45
Әскер KZ.

21:00
Жаңалықтар.

21:15
Дархан дала.

21:30
Новости.

21:45
Предприниматели.

22:00
Жаңалықтар.

22:15
Транспорт және логистика.

22:30
Новости.

22:45
Большой спорт.

22:55
Hi Tech.

23:00
Жаңалықтар.

23:10
Бастау керек.

23:15
Талдау.

23:30
Новости.

23:40
Большие города.

23:45
Такая работа.

23:50
Мастер класс.
7 канал
7 канал

01:00
"Stand Up".

02:00
"Теңбіл доп".

02:30
"Әп, бәрекелде!".

03:00
"Қыздар арасында".

04:00
"Жеңіп көр!".

05:00
"Қуырдақ".

06:00
"Қыздар арасында".

06:50
Т/с "1001 түн".

07:45
"Әжуа".

08:10
"Невеста для MBAND".

09:20
"Юморина".

11:00
"Шай ішейік".

12:10
Өзбекфильм "Қобдишам, менің қобдишам...".

14:10
Союзмультфильм.

14:50
"Субботний вечер".

16:50
Т/с "Второй шанс".

18:00
Т/х "Әкемнің отбасы".

19:00
Т/х "Бастық боламын".

20:00
т/х "Алғашқы махаббат".

21:00
Т/с "Метод".

23:00
Т/с "Секретные материалы".
"KAZsport"
"KAZsport"

07:05
ФУТБОЛ. LaLiga Docs. Деректер сыр шертеді.

07:55
ФУТБОЛ. "ОКЖЕТПЕС" - "ОРДАБАСЫ".

09:55
"Ұлы дала ойындары".

10:10
ВОЛЕЙБОЛ. Чемпионат Азии.

12:20
НОВОСТИ.

12:30
"ЖЕКЕ БАПКЕР". Асқар Шалқыбеков.

12:45
ЖАҢАЛЫҚТАР.

12:55
ВОЛЕЙБОЛ. Чемпионат Азии.

15:00
НОВОСТИ.

15:10
ВОЛЕЙБОЛ. Чемпионат Азии.

17:15
ЖАҢАЛЫҚТАР.

17:25
Семь историй о "Шелковом пути".

17:45
НОВОСТИ.

17:55
ВОЛЕЙБОЛ. Чемпионат Азии.

19:55
ЖАҢАЛЫҚТАР.

20:05
"SPORT.KZ".

20:25
ФУТБОЛ. "МАЛАГА" - "РЕАЛ" (Мадрид).

22:25
НОВОСТИ.

22:35
БОКС. Ф.ШАРИПОВА (Казахстан) - О.ЗАБАВИНА (Москва).
Қазақстан-Атырау
Қазақстан-Атырау

00:45
Аңдатпа, әнұран.

07:25
Әнұран, аңдатпа.

07:30
"Атырау таңы".

08:10
"Лесси" м/ф

08:40
"Алақай, балақай".

09:00
"Тұжырым".

10:10
"Атырау таңы".

11:10
"Алтын көпір".

12:00
Телепатруль.

12:15
"Үздік оқушы".

12:30
"Бізбен бірге".

13:30
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

13:50
"НОВОСТИ".

16:50
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

17:35
"НОВОСТИ".

18:00
"Рамазан-руханият айы".

18:35
"Үздік оқушы".

19:00
"Прокурор уақыты".

19:30
"Үздік оқушы".

20:00
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

20:35
"ТОСЫН СЫЙ".

21:00
"НОВОСТИ".

21:30
"Біздің кейіпкер".

22:05
"Бізбен бірге".

23:00
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

23:30
"НОВОСТИ".
Kazakh TV
Kazakh TV

05:00
ҚР Мемлекеттік Әнұраны.

05:01
Ролик.

05:05
Күн айнасы.

05:20
Aстана Expo.

05:35
WTO шеңбері.

05:45
ЭКСПО Комиссарлары.

06:05
Өмір - ғылым.

06:25
Түркі әлемі.

06:55
Атакәсіп.

07:15
Арт фокус.

07:30
Өнер әлеміне саяхат.

07:40
Сән мен сымбат.

08:00
Акценты дня.

08:15
Стартапы.

08:30
Инвесторы.

08:50
Литосфера.

09:20
Современные номады.

09:40
Секреты музеев.

10:00
Общий дом.

10:20
Kazart.

10:40
Звуки великой степи.

11:00
Күн айнасы.

11:15
Еуразиялық сауда.

11:35
Нарық пен халық.

11:55
Кездесу орны - Қазақстан.

12:25
Сынақ.

13:00
Тылсым дүние.

13:35
Ұлы дала құпиялары.

14:00
Акценты дня.

14:15
Глобальный диалог.

14:35
Векторы партнерства.

14:55
Живи на 100.

15:10
Точки соприкосновения.

15:25
Авиатор.

15:55
Охотники за легендами.

16:15
Загадки истории.

16:30
Этнографический атлас.

16:45
Археология.

17:00
Күн айнасы.

17:20
Aстана Expo.

17:35
WTO шеңбері.

17:45
ЭКСПО Комиссарлары.

18:05
Өмір - ғылым.

18:25
Түркі әлемі.

18:55
Атакәсіп.

19:15
Арт фокус.

19:30
Өнер әлеміне саяхат.

19:40
Сән мен сымбат.

20:00
Акценты дня.

20:15
Стартапы.

20:30
Инвесторы.

20:50
Литосфера.

21:15
Современные номады.

21:35
Секреты музеев.

21:55
Общий дом.

22:15
Kazart.

22:35
Звуки великой степи.
СТС
СТС

01:15
Х/ф "Очень страшное кино-3".

02:50
Х/ф "Развод по-американски".

04:50
Х/ф "Очень страшное кино".

06:25
Х/ф "Очень страшное кино-2".

08:00
М/с "Смешарики".

08:10
Х/ф "Майор Пейн".

10:05
М/с "Да здравствует король Джулиан!".

10:30
М/с "Семейка Крудс. Начало".

11:00
"Уральские пельмени. Любимое".

11:35
М/ф "Облачно, возможны осадки в виде фрикаделек".

13:15
Х/ф "Хеллбой-2. Золотая армия".

15:30
Т/с "Кухня".

17:00
Т/с "Восьмидесятые".

19:00
Т/с "Воронины".

22:00
Т/с "Отель "Элеон".

23:00
Х/ф "Копы в глубоком запасе".
НТВ-Мир
НТВ-Мир

00:05
Т/с "Двое с пистолетами".

02:00
Т/с "Игра".

05:55
"Здравствуй, Лето!".

08:00
"Сегодня".

08:05
Т/с "Дело врачей".

09:00
"Сегодня".

09:05
"Деловое утро НТВ".

10:00
"Сегодня".

10:05
"Деловое утро НТВ".

11:00
Т/с "Возвращение Мухтара-2".

12:00
"Сегодня".

12:20
Т/с "Литейный".

14:00
"Суд присяжных".

15:00
"Сегодня".

15:25
"Обзор. Чрезвычайное происшествие".

16:00
"Место встречи".

18:00
"Сегодня".

18:30
Т/с "Ментовские войны-6".

20:30
"Обзор. Чрезвычайное происшествие".

21:00
"Сегодня".

21:50
Т/с "Дело чести".
Первый канал. Всемирная сеть
Первый канал. Всемирная сеть

00:00
Комедия "Как Майк".

01:40
Пётр Щербаков, Всеволод Ларионов, Альберт Филозов в фильме "Сыщик Петербургской полиции".

04:00
Телеканал "Доброе утро".

05:10
"Андрей Панин. Недоигранная жизнь".

05:55
Остросюжетный фильм "Проект "Альфа".

07:00
Новости.

07:35
"Контрольная закупка".

08:00
Новости.

08:05
"Поле чудес".

09:00
"Жить здорово!".

09:55
"Модный приговор".

11:00
Новости.

11:20
"Наедине со всеми".

12:10
"Смак".

12:40
"Время покажет".

14:00
Новости.

15:20
"Мужское/Женское".

16:10
"Давай поженимся!".

17:00
Новости.

17:40
Прямой информационный канал "Первая Студия".

19:05
"Пусть говорят".

20:00
"Время".

20:30
Т/с "А у нас во дворе".

22:15
"Тихий дом" на Каннском кинофестивале.

22:45
"Вечерний Ургант".

23:15
К 100-летию Джона Кеннеди. "Признание первой леди".
TV1000
TV1000

00:10
Х/ф "Шоссе в никуда".

02:45
Х/ф "Станция "Фрутвейл".

04:20
Х/ф "Три метра над уровнем неба: Я тебя хочу".

06:20
Х/ф "Чокнутый профессор 2: Семья Клампов".

08:10
Х/ф "Иллюзионист".

10:20
Х/ф "Потерянный рай".

12:40
Х/ф "16:14".

14:25
Х/ф "Дурдом на колесах".

16:25
Х/ф "Учитель на замену".

18:20
Х/ф "Охотники на троллей".

20:25
Х/ф "Иллюзионист".

22:35
Х/ф "Робин Гуд: Мужчины в трико".
Рен ТВ
Рен ТВ

01:00
"Добров в эфире".

02:00
Концерт группы "Depeche Mode" "Live in Berlin".

04:45
"Военная тайна".

07:00
"Странное дело".

08:00
"Документальный проект".

09:00
"С бодрым утром!".

10:30
"Новости".

11:00
"Военная тайна".

13:00
Д/п "Апокалипсис. Рождение предков".

14:00
"Информационная программа 112".

14:30
"Новости".

15:00
"Званый ужин".

16:00
Х/ф "Защитник".

17:55
"Информационная программа 112".

18:30
"Новости".

19:00
"Тайны Чапман".

20:00
"Самые шокирующие гипотезы".

21:00
"Информационная программа 112".

21:30
"Новости".

22:00
Х/ф "Соломон Кейн".

23:50
"Водить по-русски".
ТВ3
ТВ3

01:15
Х/ф "Девятые врата".

03:45
Х/ф "Долгий поцелуй на ночь".

06:00
Х/ф "Похищенная".

08:00
Мультфильмы.

11:30
Т/с "Слепая".

12:00
Т/с "Слепая".

12:30
Д/ф "Гадалка".

13:00
Д/ф "Гадалка".

13:30
"Не ври мне".

14:30
"Не ври мне".

15:30
Д/ф "Охотники за привидениями".

16:00
Д/ф "Охотники за привидениями".

16:30
Д/ф "Охотники за привидениями".

17:00
"Мистические истории".

18:00
Д/ф "Гадалка".

18:30
Д/ф "Гадалка".

19:00
Д/ф "Гадалка".

19:30
Т/с "Слепая".

20:00
Т/с "Слепая".

20:30
Т/с "Грач".

21:30
Т/с "Неизвестный".

22:30
Т/с "Неизвестный".

23:30
Т/с "Вечность".
ТВ Центр
ТВ Центр

02:15
События.

02:30
"Петровка, 38".

02:40
Х/ф "Суперограбление в Милане".

04:45
Т/с "Инспектор Морс".

06:50
Д/ф "Юрий Григорович. Великий деспот".

08:00
"Настроение".

10:05
Х/ф "След в океане".

11:40
Х/ф "Наградить (посмертно)".

13:30
События.

13:50
"Постскриптум".

14:55
"В центре событий".

15:55
"Линия защиты".

16:30
События.

16:50
Город новостей.

17:05
"Городское собрание".

17:55
"Откровенно".

18:50
Ток-шоу "Естественный отбор".

19:40
Т/с "Орлова и Александров".

21:40
События.

22:00
"Петровка, 38".

22:20
"Право голоса".
Каналы на главной

Нажмите на сердце возле названия канала чтобы он отображался на главной