Атырау, 25 апреля 21:24
Ночью ясно+6, утром +13
Курсы Нацбанка: $ 311.89  € 339.02  P 5.59

Телепрограмма

Указано время Атырау
Қазақстан
Қазақстан

00:30
"Еліне тіл қатқан, естіні тыңдатқан - Камал". Арнайы жоба.

00:55
"Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев"

01:30
"Көңіл толқыны"

05:00
Әнұран.

05:05
Концерт

06:00
"ТАҢШОЛПАН".

09:00
"РОБОТ ПОЙЫЗДАР"

09:35
"МАРИН ЖӘНЕ ОНЫҢ ДОСТАРЫ"

09:50
"Қызық екен"

10:35
"Сүйе білсең...". Т/с.

11:25
"Айналайын". Т/с.

12:00
"БІРГЕ ТАҢДАЙМЫЗ!".

13:10
"Бозторғай". Т/с.

14:00
"ӘЙЕЛ БАҚЫТЫ".

15:40
"Ақ пен қара". Т/с.

16:30
КЕШКІ АҚПАРАТ.

16:50
"ТЕҢ МҮМКІНДІКТЕР УАҚЫТЫ".

17:10
"Көңіл толқыны"

17:15
"Қызық екен"

18:00
"Ақ пен қара". Т/с.

19:00
БАСТЫ АҚПАРАТ

19:30
БАСТЫ ТАҚЫРЫП.

19:50
"АЙТУҒА ОҢАЙ...".

20:45
"Сүйе білсең...". Т/с.

21:35
"Бозторғай". Т/с.

22:30
"Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев"

23:05
БАСТЫ АҚПАРАТ

23:35
БАСТЫ ТАҚЫРЫП.

23:55
"Айналайын". Т/с.
Хабар
Хабар

00:20
"Өмір сабақтары" д/д

00:50
Қорытынды жаңалықтар.

06:00
"Өмір сабақтары" д/д

06:30
"Сотқа жеткізбей" д/д

07:00
"Жаңа күн"

09:15
Т/с "Осколки".

10:15
Т/с. "Сапарластар хикаясы".

10:45
"Көрімдік"

11:00
"Ауырмайтын жол ізде" д/д

11:30
"Сиқырлы ас үй"

12:00
Д/ф "Семейные мелодрамы".

13:00
Т/с "Красивая жизнь".

13:45
"Көрімдік"

14:15
"Біздің назарда".

14:30
"Біздің үй".

15:30
"Тағдыр тартысы" д/д.

16:00
"Народный контроль".

16:15
"Давайте говорить!".

17:00
Т/с. "Қыз жолы-2".

17:55
Жаһандық саясат.

18:00
Қорытынды жаңалықтар.

18:35
Т/с. "Сапарластар хикаясы".

19:00
Т/с "Красивая жизнь".

19:55
Большая политика.

20:00
Итоги дня.

20:35
Т/с "Узел судьбы".

22:00
Т/с. "Қыз жолы-2".

22:50
Қорытынды жаңалықтар.

23:25
"Ауырмайтын жол ізде" д/д

23:55
"Сотқа жеткізбей" д/д
Евразия
Евразия

01:00
"ВЕЧЕРНИЙ УРГАНТ".

01:30
"БAСТЫ ПАТРУЛЬ"

01:40
ЖАҢАЛЫҚТАР

02:15
"ТОЙ БАЗАР

03:00
"ӘЙЕЛ СЫРЫ..."

05:00
ЖАҢАЛЫҚТАР

05:05
"ЖИТЬ ЗДОРОВО"

06:00
Телеканал "ДОБРОЕ УТРО"

09:00
Т/с "МАТА ХАРИ".

10:00
"БAСТЫ ПАТРУЛЬ"

10:10
"ТОЙ ЗАКАЗ"

10:40
"П@УТINA"

11:10
"ПЕНДЕМІЗ ҒОЙ"

12:05
"ҚОС ЖҮРЕКТІҢ ЛҮПІЛІ". Т/с

13:00
"ӘЙЕЛ СЫРЫ..."

14:00
"ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ".

14:55
"СКАЛОЛАЗКА"

16:50
"ПУСТЬ ГОВОРЯТ".

17:55
Х/ф "КРУГОВОРОТ".

19:00
"ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ".

19:50
"П@УТINA"

20:30
ЖАҢАЛЫҚТАР

21:10
"АЛАУЛАҒАН СЕЗІМ". Т/с

23:00
"НАЛЕТ"
КТК
КТК

01:15
ЖАҢАЛЫҚТАР

01:40
"КӨҢІЛДІ ОТБАСЫ".

02:25
"МАХАББАТ МҰҢЫ". Т/с

06:05
"КҮНӘҺАР МАХАББАТ". Т/с

07:30
ЖАҢАЛЫҚТАР

08:00
"СВАРА МЕН РАГИНИ". Т/с

08:40
Х/ф "ЗАБУДЬ И ВСПОМНИ"

10:50
НОВОСТИ

11:30
"ГЛАВНАЯ РЕДАКЦИЯ".

12:10
Х/ф "ТАЙНЫ СЛЕДСТВИЯ-14"

14:00
"КӨРІПКЕЛ"

15:00
"ӘЙЕЛ ҚЫРЫҚ ШЫРАҚТЫ"

16:00
"МАХАББАТ МҰҢЫ". Т/с

17:00
"СВАРА МЕН РАГИНИ". Т/с

18:00
"КҮНӘҺАР МАХАББАТ". Т/с

19:30
ЖАҢАЛЫҚТАР

20:00
НОВОСТИ

20:40
"БЫЛО ДЕЛО" - Опасная бритва.

21:40
Х/ф "ЗАБУДЬ И ВСПОМНИ".

23:20
Х/ф "ПРИГОВОР".
НТК
НТК

00:50
"Тек күлкі үшін"

01:10
"Жұлдыздар шеруі"

01:30
Х/ф "Құнарлы жер қыртысы".

06:05
М/с"Джеки Чанның оқиғасы"

06:45
"Американың ең күлкілі видеосы"

07:10
"Күлкі базар"

07:30
"Жұлдыздар шеруі"

08:00
"Екі езу"

08:20
"РЕВЮ"

08:40
Т/с "ИНТЕРНЫ".

09:10
"БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ"

10:40
"ОДНАЖДЫ В РОССИИ".

11:40
"РЕВЮ"

12:00
М/с "ВЕЛИКИЙ ЧЕЛОВЕК-ПАУК".

12:45
М/с "ИНЬ! ЯНЬ! ЙО!".

13:10
М/с "УТИНЫЕ ИСТОРИИ".

13:35
М/с"Джеки Чанның оқиғасы"

14:20
"Американың ең күлкілі видеосы"

14:40
"Екі езу"

15:00
"РЕВЮ"

15:20
Т/с "Жібек"

16:40
"Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі" .

17:50
"Екі езу"

18:10
"РЕВЮ"

18:30
"РЕВЮ"

18:50
Т/с "ИНТЕРНЫ".

19:30
"БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ"

21:20
"Екі езу"

21:40
Т/с "Жібек"

23:00
Х/ф "ГЛАЗА ЗМЕИ".
Астана
Астана

00:00
"Ұрланған тағдыр" т/с.

02:00
Жаңалықтар

02:30
Новости "20:30".

05:00
Жаңалықтар

05:30
Новости "20:30".

06:00
Союзмультфильм

07:30
"Сырты бүтін..." д/д

08:00
"Махаббат дерті" т/с.

09:00
"Гүлдер шайқасы" т/с.

10:00
"Жетім жүрек" т/с.

12:00
Союзмультфильм

12:30
Т/с "И все-таки я люблю".

14:30
"Истина где-то рядом"

15:00
"Келіннің соңы" т/с.

15:30
"Абысындар" т/с.

16:20
"Біздің ауыл"

17:00
"Жетім жүрек" т/с.

19:00
Жаңалықтар

19:30
Новости "20:30".

20:00
"Гүлдер шайқасы" т/с.

21:00
"Келіннің соңы" т/с.

21:30
"Абысындар" т/с.

22:10
"Махаббат дерті" т/с.

23:00
Т/с "Двадцать лет без любви".
31 канал
31 канал

00:00
Музыкалық сағат.

00:30
Т/с "Все могут короли".

01:10
Қазақша концерт

05:00
Ризамын

06:00
Информбюро

07:00
Т/с "КИЕЛІ НЕКЕ".

09:00
Т/с "Сүйгенім бол".

10:00
М/с "Лунтик".

11:00
Ералаш

12:05
Т/с "Кухня".

13:05
"Все только начинается"

14:05
Келiндер Бәйгесi

15:05
Т/с "КИЕЛІ НЕКЕ".

17:05
Ералаш

18:00
Т/с "Кухня".

19:00
Информбюро

20:00
Т/с "Өшпес махаббат".

22:00
Т/с "Ертугрул".

23:00
Алдараспан, Шаншар, Нысана күнделігі
Балапан телеарнасы
Балапан телеарнасы

06:30
Әнұран

06:35
"Алақай, балақай!"

06:45
"Марин және оның достары"

07:00
"Әли мен Айя"

07:10
"Роботкөлік Поли"

07:40
"Күлдір-бүлдір"

07:50
"Дуда мен Дада"

08:05
"Баламен бетпе - бет"

08:15
"Виспер"

08:30
"Он саусақ"

08:40
"Тапқыр Вик"

08:55
"Айгөлек"

09:25
"Еркетай"

09:30
"Бірге - бір"

09:50
"Менің блогым"

10:00
"Тобот"

10:25
"Шытырман"

11:00
"Аспаз мектебі"

11:10
"Дара мен достары"

12:00
"Аялдама"

12:20
"Бой сергіт!"

12:30
"Лесси"

12:55
"Еңбек-ермек"

13:05
"Мен және менің роботым"

13:20
"Сынақ алаңы"

13:30
"Жануарлар әлемі"

13:55
"Бірге - бір"

14:15
"Виспер"

14:30
"Әли мен Айя"

14:40
"Марин және оның достары"

14:55
"Алақай, балақай!"

15:05
"Айгөлек"

15:35
"Күлдір-бүлдір"

15:45
"Дуда мен Дада"

15:55
"Көжектер"

16:00
"Роботкөлік Поли"

16:30
"Тапқыр Вик"

16:40
"Баламен бетпе - бет"

16:50
"Он саусақ"

17:00
"Ойлан, тап!"

17:20
"Алақай, балақай!"

17:30
"Балапан жұлдыз"

18:35
"Тобот"

19:00
"Күлдір-бүлдір"

19:10
"Дара мен достары"

19:55
"Жануарлар әлемі"

20:20
"АВС+"

20:25
"Сынақ алаңы"

20:35
"Лесси"

21:00
"Менің блогым"

21:10
"Мен және менің роботым"

21:30
Әнұран
СТВ
СТВ

01:00
"Ән көңілдің ажары"

05:00
Т/с "ДОРОГИ ИНДИИ".

05:50
"Бақыттың жүрмін жолында" С.Нұрмағамбетова.

07:00
"Жұлдыз FM" радиосында "Таңғы шоу".

10:00
"Территория происшествий"

10:20
"Мой герой".

11:10
"TV Shop"

11:40
"АРМАН АСУЫ" т/с.

12:40
"TV Shop"

13:30
"Ювелирочка"

14:10
"Ән шашу"

15:40
"Осторожно, мошенники!".

16:15
Т/с "ДОРОГИ ИНДИИ".

17:05
"Ән шашу"

17:15
"Неизведанный Казахстан".

17:45
"Без обмана".

18:30
"Тайны нашего кино".

19:00
"ПАНОРАМА ДНЯ".

19:20
"Территория происшествий"

19:30
"АРМАН АСУЫ" т/с.

20:20
"Ән шашу"

20:30
"ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ".

20:50
Г.Тергеубекованың "Мәңгілік ел" атты концерті.

22:40
"Ән шашу"

23:00
"Талисман успеха".
Хабар 24
Хабар 24

00:00
Жаңалықтар

00:15
Драйв

00:30
Новости.

00:45
Медицина

01:00
Жаңалықтар

01:15
Құрылыс жобасы.

01:30
Новости.

01:45
Мастер класс

01:55
Блогеры 2.0.

02:00
Жаңалықтар

02:15
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

02:25
Hi Tech.

02:30
Новости.

02:45
В деталях.

03:00
Жаңалықтар

03:15
Сұхбат

03:30
Новости.

03:45
Интервью

04:00
Жаңалықтар

04:15
Өңір тынысы.

04:30
Новости.

04:45
Драйв

05:00
Жаңалықтар

05:15
Ақылды қала.

05:30
Новости.

05:45
Стройпроект

06:00
Жаңалықтар

06:15
Қалаулы кәсіп.

06:25
Блогерлер 2.0.

06:30
Новости.

06:45
Между строк.

06:55
Hi Tech.

07:00
Жаңалықтар

07:15
Талдау.

07:30
Новости.

07:45
Такая работа.

08:00
Жаңалықтар

08:15
Драйв

08:30
Новости.

08:45
Мастер класс

08:55
Блогеры 2.0.

09:00
Жаңалықтар

09:15
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

09:25
Hi Tech.

09:30
Новости.

09:45
В деталях.

10:00
Жаңалықтар

10:15
Медицина

10:30
Новости.

10:45
Драйв

11:00
Жаңалықтар

11:15
Өңір тынысы.

11:30
Новости.

11:45
Стройпроект

12:00
Жаңалықтар

12:15
Сұхбат

12:30
Новости.

12:45
Интервью

13:00
Жаңалықтар

13:15
Қалаулы кәсіп.

13:25
Блогерлер 2.0.

13:30
Новости.

13:45
Между строк.

13:55
Hi Tech.

14:00
Жаңалықтар

14:15
Талдау.

14:30
Новости.

14:45
Такая работа.

15:00
Жаңалықтар

15:15
Драйв

15:30
Новости.

15:45
Медицина

16:00
Жаңалықтар

16:15
Құрылыс жобасы.

16:30
Новости.

16:45
Мастер класс

16:55
Блогеры 2.0.

17:00
Жаңалықтар

17:15
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

17:25
Hi Tech.

17:30
Новости.

17:45
В деталях.

18:00
Жаңалықтар

18:15
Сұхбат

18:30
Новости.

18:45
Интервью

19:00
Жаңалықтар

19:20
Қалаулы кәсіп.

19:30
Новости.

19:50
Между строк.

20:00
Жаңалықтар

20:15
Медицина

20:30
Новости.

20:45
Драйв

21:00
Жаңалықтар

21:15
Өңір тынысы.

21:30
Новости.

21:45
Стройпроект

22:00
Жаңалықтар

22:15
Қазақстанда жасалған

22:30
Новости.

22:45
Блогеры 2.0.

22:55
Hi Tech.

23:00
Жаңалықтар

23:15
Бес реформа белестері.

23:30
Новости.

23:45
Культвояж
7 канал
7 канал

00:50
"Q-елі".

01:30
"Әжуа".

01:50
"Алғашқы махаббат".

02:40
"Әп, бәрекелде!"

03:10
"Қуырдақ"

03:40
"Ене мен келін".

04:10
"Женіп көр!".

05:00
"Қуырдақ"

06:00
"Қыздар арасында"

06:50
Т/с "1001 түн"

07:45
М/с "Болашақ тобы".

08:10
Союзмультфильм

09:00
"Смеяться разрешается".

11:00
"Шай ішейік".

11:30
Т/х "Ауылдан қашу".

12:00
"Тағдырым шешілген күн"

13:30
Т/с "Азулылар".

14:30
"Гадалка".

15:10
"Человек-невидимка".

16:20
"Вечерний Киев".

18:00
"Тағдырым шешілген күн"

19:30
"Алғашқы махаббат".

20:20
Т/с "Азулылар".

21:20
Т/с "Мажор".

22:40
Т/с "Секретные материалы".

23:40
"Вечерний Киев".
"KAZsport"
"KAZsport"

00:05
ЖАҢАЛЫҚТАР

07:05
ФУТБОЛ. Казахстанская Премьер-лига. 8 тур. "ИРТЫШ" - "КАЙРАТ".

08:55
"SPORT.KZ"

09:15
УЕФА ЧЕМПИОНДАР ЛИГАСЫНЫҢ ЖУРНАЛЫ.

09:40
"КӨКПАР"

10:20
ХОККЕЙ. Чемпионат мира. КАЗАХСТАН - КОРЕЯ.

12:20
НОВОСТИ

12:25
"Каzsport" на "Казахском радио".

12:45
ЖАҢАЛЫҚТАР

12:50
ДЗЮДО. Международный турнир на призы Б.Махмутова. Юниоры

14:50
НОВОСТИ

14:55
"SPORT.KZ"

15:15
ЖАҢАЛЫҚТАР

15:20
ХОККЕЙ. Чемпионат мира. КАЗАХСТАН - ПОЛЬША.

18:00
НОВОСТИ

18:10
ТЯЖЕЛАЯ АТЛЕТИКА. Чемпионат Азии. Женщины (63 кг). Ашхабад (Туркменистан).

19:55
ТЯЖЕЛАЯ АТЛЕТИКА. Чемпионат Азии. Мужчины (69 кг). Ашхабад (Туркменистан).

22:00
ЖАҢАЛЫҚТАР

22:10
ЖАҢАЛЫҚТАР

22:35
НОВОСТИ

22:40
ФУТБОЛ. Испания чемпионаты. "РЕАЛ" (Мадрид) - "БАРСЕЛОНА".
Қазақстан-Атырау
Қазақстан-Атырау

00:00
Ән шашу.

00:10
Әнұран

07:25
Әнұран

07:30
"Атырау LIFE"

08:10
"Роботкөлік Полли"

08:40
Құнды дерек

09:00
ЖАҢАЛЫҚТАР

10:00
Құнды дерек

10:05
"Атырау LIFE"

10:50
Телемаркет

11:00
"Заң қуаты"

11:40
"Хазардан-Қазаққа дейін..."

12:10
Құнды дерек

12:15
"Сазды сәлем"

12:30
"Бізбен бірге"

13:30
ЖАҢАЛЫҚТАР

13:40
Сіз білесіз бе?

13:50
НОВОСТИ

14:00
ТЕХНИКАЛЫҚ ҮЗІЛІС.

16:50
ЖАҢАЛЫҚТАР

17:10
"Біздің кейіпкер"

17:35
НОВОСТИ

17:50
"Жүрегім сізге аманат"

18:40
Құнды дерек

18:45
"Кім болам"

19:00
"Алтын көпір"

19:40
Сіз білесіз бе?

20:00
ЖАҢАЛЫҚТАР

20:25
Жарнама Publik+реклама.

20:30
ТОСЫН СЫЙ.

21:00
НОВОСТИ

21:25
Құнды дерек

21:30
"Жаңғырық"

22:00
Құнды дерек

22:05
"Сурая"

22:55
"Сазды сәлем"

23:10
ЖАҢАЛЫҚТАР

23:35
НОВОСТИ
Kazakh TV
Kazakh TV

05:00
Әнұран

05:01
Ролик

05:05
Күн айнасы.

05:20
Aстана Expo.

05:35
WTO шеңбері.

05:45
ЭКСПО Комиссарлары.

06:05
Түркі әлемі.

06:35
Аңыз әңгімелер.

06:55
Атакәсіп

07:15
Арт фокус.

07:30
Өнер әлеміне саяхат.

07:40
Сән мен сымбат.

08:00
Акценты дня.

08:15
Стартапы

08:30
Инвесторы

08:50
Литосфера

09:20
Современные номады.

09:40
Секреты музеев.

10:00
Общий дом.

10:20
Kazart

10:40
Звуки великой степи.

11:00
Күн айнасы.

11:15
Еуразиялық сауда.

11:35
Нарық пен халық.

11:55
Кездесу орны - Қазақстан.

12:25
Сынақ

13:00
Тылсым дүние.

13:35
Ұлы дала құпиялары.

14:00
Акценты дня.

14:15
Глобальный диалог.

14:35
Векторы партнерства.

14:55
Живи на 100.

15:10
Точки соприкосновения.

15:25
Авиатор

15:55
Охотники за легендами.

16:15
Загадки истории.

16:30
Этнографический атлас.

16:45
Археология

17:00
Күн айнасы.

17:20
Aстана Expo.

17:35
WTO шеңбері.

17:45
ЭКСПО Комиссарлары.

18:05
Түркі әлемі.

18:35
Аңыз әңгімелер.

18:55
Атакәсіп

19:15
Арт фокус.

19:30
Өнер әлеміне саяхат.

19:40
Сән мен сымбат.

20:00
Акценты дня.

20:15
Стартапы

20:30
Инвесторы

20:50
Литосфера

21:15
Современные номады.

21:35
Секреты музеев.

21:55
Общий дом.

22:15
Kazart

22:35
Звуки великой степи.

23:00
Күн айнасы.

23:15
Еуразиялық сауда.

23:35
Нарық пен халық.

23:50
Ролик

23:58
Әнұран
СТС
СТС

01:30
"Кино в деталях с Фёдором Бондарчуком".

02:30
"Уральские пельмени. Любимое".

03:00
Т/с "Семейный бизнес".

04:00
Х/ф "Дневники няни".

06:00
"Большая разница".

07:00
М/с "Алиса знает, что делать!".

07:30
"Ералаш".

07:50
"Музыка на СТС".

08:00
М/с "Зов джунглей".

08:15
М/с "Смешарики".

08:30
М/с "Громолёты, вперёд!".

09:25
М/с "Три кота".

09:40
М/с "Драконы. Защитники Олуха".

10:30
Т/с "Семейный бизнес".

11:30
Х/ф "Ван Хельсинг".

14:00
Т/с "Молодёжка".

15:00
Т/с "Восьмидесятые".

17:30
Т/с "Воронины".

22:00
Т/с "Молодёжка".

23:00
Х/ф "Хроники Риддика. Чёрная дыра".
НТВ-Мир
НТВ-Мир

01:45
"Итоги дня".

02:15
"Поздняков".

02:30
Т/с "Мамочка, я киллера люблю".

04:30
"Место встречи".

06:25
Х/ф "В твоих глазах".

08:00
"Сегодня".

08:05
Т/с "Дело врачей".

09:00
"Сегодня".

09:05
"Деловое утро НТВ".

10:00
"Сегодня".

10:05
"Деловое утро НТВ".

11:00
Т/с "Возвращение Мухтара".

12:00
"Сегодня".

12:20
Т/с "Литейный".

14:00
"Суд присяжных".

15:00
"Сегодня".

15:25
"Обзор. Чрезвычайное происшествие".

16:00
"Место встречи".

18:00
"Сегодня".

18:30
Т/с "Улицы разбитых фонарей-15".

20:30
"Обзор. Чрезвычайное происшествие".

21:00
"Сегодня".

21:50
Т/с "Куба".

23:40
Т/с "Операция "Кукловод".
Первый канал. Всемирная сеть
Первый канал. Всемирная сеть

02:00
Новости.

02:05
"Наедине со всеми".

02:55
Модный приговор.

04:00
Телеканал "Доброе утро".

07:00
Новости.

07:35
Контрольная закупка.

08:00
Новости.

08:05
"Пусть говорят".

09:00
"Жить здорово!".

09:55
Модный приговор.

11:00
Новости.

11:20
"Наедине со всеми".

12:10
Смак.

12:40
"Время покажет".

14:00
Новости.

15:20
"Мужское/Женское".

16:10
"Давай поженимся!".

17:00
Прямой информационный канал "Первая Студия".

19:05
"Пусть говорят".

20:00
"Время".

20:30
Т/с "Великая".

22:10
"Вечерний Ургант".

22:40
Новости.

22:55
На ночь глядя.

23:45
Аль Пачино в фильме "Паника в Нидл-парке".
TV1000
TV1000

00:15
Х/ф "Лофт".

02:20
Х/ф "Манглхорн".

04:20
Х/ф "Невероятное путешествие мистера Спивета".

06:05
Х/ф "Боец".

08:10
Х/ф "Папе снова 17".

10:10
Х/ф "Лофт".

12:10
Х/ф "Манглхорн".

14:05
Х/ф "Философы: Урок выживания".

16:05
Х/ф "Боец".

18:15
Х/ф "Невероятное путешествие мистера Спивета".

20:15
Х/ф "Папе снова 17".

22:10
Х/ф "Назад в будущее III".
Рен ТВ
Рен ТВ

01:00
"Новости".

01:25
Х/ф "Револьвер".

03:40
"Самые шокирующие гипотезы".

04:40
"Секретные территории".

05:40
"Тайны Чапман".

06:30
"Территория заблуждений".

07:00
"Территория заблуждений".

08:00
"Документальный проект".

09:00
"С бодрым утром!".

10:30
"Новости".

11:00
"Военная тайна".

13:00
Д/п "Планета богов".

14:00
"Информационная программа 112".

14:30
"Новости".

15:00
"Званый ужин".

16:00
Х/ф "Пункт назначения".

17:55
"Информационная программа 112".

18:30
"Новости".

19:00
"Тайны Чапман".

20:00
"Самые шокирующие гипотезы".

21:00
"Информационная программа 112".

21:30
"Новости".

22:00
Х/ф "Пункт назначения 2".

23:45
"Водить по-русски".
ТВ3
ТВ3

00:15
Т/с "Обмани меня".

01:00
Х/ф "Пришествие Дьявола".

02:45
Х/ф "Врата тьмы".

04:30
Т/с "Элементарно".

05:15
Т/с "Элементарно".

06:00
Т/с "Элементарно".

06:45
Т/с "Элементарно".

07:30
"Удивительное утро".

08:00
Мультфильмы.

11:30
Т/с "Слепая".

12:00
Т/с "Слепая".

12:30
Д/ф "Гадалка".

13:00
Д/ф "Гадалка".

13:30
"Не ври мне".

14:30
"Не ври мне".

15:30
Д/ф "Охотники за привидениями".

16:00
Д/ф "Охотники за привидениями".

16:30
Д/ф "Охотники за привидениями".

17:00
"Мистические истории".

18:00
Д/ф "Гадалка".

18:30
Д/ф "Гадалка".

19:00
Д/ф "Гадалка".

19:35
Т/с "Слепая".

20:10
Т/с "Слепая".

20:45
Т/с "Помнить все".

21:30
Т/с "Помнить все".

22:30
Т/с "Помнить все".

23:15
Т/с "Обмани меня".
ТВ Центр
ТВ Центр

00:00
События.

00:35
С/р "Франция. Изнанка выборов".

01:05
Без обмана.

02:00
События. 25-й час.

02:30
Х/ф "Настоятель"..

04:30
Т/с "Инспектор Морс".

06:35
"Откровенно".

07:25
"Линия защиты".

08:00
"Настроение".

10:05
"Доктор И...".

10:35
Х/ф "Люди на мосту".

12:35
Д/ф "Василий Меркурьев. Пока бьется сердце".

13:30
События.

13:50
Т/с "Чисто английское убийство".

15:40
Ток-шоу "Мой герой".

16:30
События.

16:50
Город новостей.

17:05
Ток-шоу "Естественный отбор".

18:05
Без обмана.

18:55
Т/с "На одном дыхании".

20:50
"Откровенно".

21:40
События.

22:05
"Петровка, 38".

22:20
"Право голоса".
Каналы на главной

Нажмите на сердце возле названия канала чтобы он отображался на главной